Zamanın Kayıp Çocukları

Written by on 4 Ocak 2020

 

Zamanın Kayıp Çocukları Programı

Perşembe’ye gittik döneceğiz 🙂

Yayıncılar:Kaptan ByHiç ve Kaptan Kilza

Kaptan ByHiç:

Radyo MOD kurucusu, bir kaç balık babası, kitap okur ve yazmaya çalışır, kafasına takılan soruları önce @zmnnkypccklri Twitter adresinden sorar sonra programa taşır, olaylara mümkün olduğunca “götünden”bakmaya dolayısıyla farklı bakış açıları yakalamaya çalışır.
Tatlı ve insan sevmez.
Çadırı ve sırt çantasıyla doğaya kaçmayı, ateşe tapmayı, sesine aldırış etmeden Kaptan Kilza  gitar çalarken  ona eşlik etmeyi, radyo yayını yapmayı, yanlış gelmeyi, sokakta yaşayan canlıları, ağaçları, karıncaları sever.
Afedersiniz bira, şarap, rakı ve sigara yer.
Rock  soundlara ve Fatma TURGUT’a aşıktır.

Kaptan Kilza :

Kadına, çocuğa, hayvana, insana, doğaya şiddet uygulayanlara şiddet uygulamak isteyen ama şiddete karşı olduğu için çoğu zaman kendisiyle de çelişip bol bol argo kullanan,
Konuk olarak geldiği programa çöküp önce co-pilot hemen ardından Kaptanlığa ve ortaklığa yükselen, programın playlistini hazırlayan organizma kişisidir…
Kaptan ByHiç’in sorduğu sorulara kontra ataklarla ters köşe cevaplar vermeyi, yanlış gelenleri uyarmayı, mantıklı cümleleri bir araya getirmeyi, Beşiktaşı, kız kulesini, doğayı, sokakta yaşayan patili, gagalı, pençeli, toynaklı, antenli, eklem bacaklı vb. organizmaları, uzun yolları, kısa yolları, kamp yapmayı, ateşe tapmayı, gitar çalmayı, fotoğraf çekmeyi, okumayı ve yazmayı, dalakları, gelmişi ve geçmişi, otostopa çıkmayı, Cem babayı, Erkin babayı, Barış abiyi, eski filmleri, tiyatroyu ve tiyatroya emek verenleri ŞEBNEM FERAH’ı ve daha bir sürü şeyi sever.

Tatlı yer, afedersin şarap, bira, votka, rakı vb. alkollü meşrubatlar ile yakıt ikmali yapar, ana besin kaynağı KAOS ve tavuk dönerdir.

O aslında sadece Kilza’dır…


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist